• 0532 796 70 68
  • destek@uluslararasınakliyat.com

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası evden eve nakliyat İzmir,Ankara,Adana,Antalya,Mersin gibi ve Samsun gibi büyük şubelerimizden araç hareket noktaları, transfer saatleri, ulaşım merkez süreleri hakkında gerekli bilgi ve detay müşteri temsilcilerimiz tarafından hizmetinize sunulmaktadır Şirketimiz yaptğı her işte örnek olmustur. Uluslararası zati eşya taşıma Bu bilgilere telefon yada e-mail servisimizi kullanarak ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda filomuz 24 saat hizmet vermektedir.

A+PLUS nakliyeciler arasında işine en fazla önem veren kurumsal bir firmadır.Her zaman kaliteli referanslar arkasında bırakmak isteyen firmamız ev taşımalarında expertiz hizmetini ücretsiz yapar.Taşınacak eşyaların ne kadar malzemeyle sarılacağı yada ne kadarlık bir araçla taşınacağı deneyimli expertisimiz tarafından belirlenir.Taşınma günü verilen vaatler bir bir uygulanır.

A+PLUS Uluslararası nakliyat kurulduğu tarihten beri kalitesinden ödün vermemiş her zaman müşteri memnuniyetine önem vermiş bir firmadır. Son zamanlarda ismimizi taklit eden firma sayısı türeyerek artmıştir. Bu firmalardan uzak durunuz ismimiz ve markamız EKİNTAS nakliyat tır. Sorunsuz ve ilkeli nakliye çözümleri için bizleri aramanız yeterli olacaktır.æ

 

admin

Mesajınızı bırakın

Hemen Ara