• 0532 796 70 68
  • destek@uluslararasınakliyat.com

Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası Ev Taşıma

Uluslararası evden eve nakliyat konusunda uzman kadromuz ve kaliteli malzemelerimizle uzun yıllardan beridir hizmet vermekteyiz. Geçmişin getirmiş olduğu tecrübe ve geleceğin bizlere sunduğu yenilikleri birbiriyle harmanlayan firmamız müşterilerinin beklentilerinin ne olduğunun farkında ve bu hususta çalışmalarını sürdürmektedir. Uluslararası ev taşıma konusunda uzman bir ekip ile çalışan firmamız işin başından sonuna kadar işlerini Avrupa standartlarına uygun olarak yürütmektedir. A+PLUS Lojistik olarak müşterilerimizin taşınma süreci boyunca her zaman yanında olmakta onların bu zorlu süreci en kısa ve rahat şekilde atlatmasını sağlamaktayız. Türkiye’den tüm Avrupa ülkelerine lojistik hizmeti sunmakta olan firmamız hem Türkiye hem de Avrupa ülkelerinde bulunan temsilcilikleri ile müşterilerin daima yanında yer almaktadır.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti sunmak için bütün belge ve prosedürlere sahip olan firmamız kaliteli, profesyonel, güvenilir bir firma olmak ve bunu sürekli uzun yıllar devam ettirmek adına çalışmalarımıza pür dikkat devam ettirmekteyiz. Taşınma süreci içerisindeki zorlukları en aza indirgeyen firmamız bu süreç boyunca müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamaktadır. İşin en başında uzman ekspertiz arkadaşımız eşyalarınızın yerinde tespiti yapar anlaşma sağlanması durumunda ise yazılı imzalı olarak her iki taraf arasında birer nüsha kalacak şekilde sözleşme imzalanır. Sözleşme imzalanmadan herhangi bir firma ile anlaştığınızı beyan etmemeniz konusunda sizi özellikle uyarmak isteriz. Sözleşme bir nevi sizin sigortanız gibidir. Bu bakımdan öncelikle sözleşme imzalamanız gerekmektedir. Uluslararası ev taşıma işlemin de başından sonuna kadar eşyalarınız sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Avrupa standartlarında sigorta acenteleri ile çalışan firmamız eşyalarınıza kendi eşyalarıymış gibi bakmakta sizler için onları en kısa sürede hasarsız bir şekilde yeni yaşam alanınıza götürmektedir.

Avrupa başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine evden eve nakliyat hizmeti sunmakta olan firmamız profesyonel ekibi ve birinci sınıf ambalaj malzemeleri ile kaliteli, güvenilir bir çalışma hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan firmamız bir müşteri bin müşteridir politikası ile hareket etmektedir. Her taşıma işleminde yeni ambalaj malzemeleri kullanan firmamız bu amaçla hijyen koşullarını da sağlamakta hem sizlerin hem de çalışanlarının sağlığına ayrıca önem vermektedir. Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ve gelenekçi yaklaşımı geleceğin yenilikçi hareketiyle buluşturan firmamız en doğru hizmet anlayışını benimsemektedir. irtibat numaralarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçmeniz durumda daha ayrıntılı bilgilere ulaşabileceğinizi unutmayınız. 7/24 irtibat numaralarımız siz müşterilerimize hizmet vermek adına açıktır. Her daim size en doğru hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

admin

Mesajınızı bırakın

Hemen Ara