• 0532 796 70 68
  • destek@uluslararasınakliyat.com

Fransa Evden Eve Nakliyat

Fransa Evden Eve Nakliyat

Uluslararası lojistik hizmetlerimi Türkiye Fransa arasında itina ile yürütmekteyiz. Türkiye’den Fransa’ya veya Fransa Türkiye arası evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, zati eşya taşımacılığı, gümrükleme vb. tüm faaliyetleri yapmakta Avrupa standartları kalitesinde profesyonel, kaliteli, güvenli bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Evden eve nakliyat hizmeti sunmakta olan firmamız profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini kıstas alan bir yapıda geçmişten günümüze kadar her zaman profesyonel işlere imza atmıştır.

Türkiye’den Fransa’ya evden eve nakliyat ve taşımacılık faaliyetleri yürütmekte olan firmamız kalitenin güvenin öncüsü olmak adına taşımacılık faaliyeti öncesinde her türlü önlemi almakta, gerektiğinden teknolojinin nimetlerinden de faydalanmaktadır. Geçmişin getirdiği tecrübe ve gelenekleri geleceğin modern teknolojisi ve çağdaşlığıyla harmanlayan firmamız müşterilerinin beklentilerinin farkında ve bu doğrultu da faaliyetlerini yürütmektedir. Evden eve taşımacılık faaliyeti için gerekli tüm şartları ve prosedürleri sağlamakta olan firmamız Avrupa standartlarına uygun taşımacılık anlayışı ile tüm dünya ülkelerine evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, zati eşya taşımacılığı vb. taşımacılık faaliyetlerini yürütmektedir. Uluslararası sigortacılık anlayışı ile eşyalarınızın taşınması sağlanmaktadır. Türkiye’den Fransa’ya taşınma esnasında eşyalarınız işinin ehli bir ekspertiz arkadaşımız tarafından yerinde tespit yapılarak hem eşyalarınızın durumu tespit edilir hem de orada sözleşme imzalanarak her iki tarafa da birer nüsha verilir böylece kafalarda soru işareti kalmamış olur. Eşyalarınız taşıma için anlaşılan gün evinizden çıkarılmak üzere araç kapıya yanaştırılır. Taşıma işlemi öncesinde eşyalarınız profesyonel ekibimiz ile her türlü engele karşı ambalajlanır. Ambalajlama için sıfır havalı patpatlar, sıfır kartonlar kullanılmaktadır. Her türlü güvenlik, tedbir, dezenfekte ürün kullanılarak çalışmalar yapılmaktadır. Hem Sizlerin hem de çalışanlarımızın sağlığını çok önemsemekteyiz. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra eşyalarınız yeni adresinize en yakın zamanda götürülerek sizlere hasarsız sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Dilerseniz eşyalarınızı daha farklı bir zaman dilimde istemeniz durumunda eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş, rutubet, nem vb. tüm dış etkenlerden korunan depolarımızda özel güvenlik koşullarında muhafaza edilebilmektedir.

Müşterilerine her türlü önemi vermekte olan bizler A+PLUS Lojistik olarak onların ne istediklerini bilmekte, neler yapmamız gerektiğinin farkındayız. Geçmişin gelenekleri geleceğin modern kültürüyle harmanlanmış olan firmamızda Türkiye Fransa arası evden eve nakliyat hizmeti sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır. Firma olarak sizlerle çalışmaktan keyif alacağımızı belirtir dilerseniz irtibat numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alacağınızı ifade ederiz. A+PLUS Lojistik olarak sizlere sadece bir telefon kadar uzağız. Ayrıcalıklı taşınma herkesin hakkıdır.

admin

Mesajınızı bırakın

Hemen Ara